MVDr. Anna Hundáková PhD.

Jsem veterinární lékařka, vystudovala jsem VFU Brno v roce 2018 Po ukončení studia jsem při PhD studiu pracovala na Klinice chorob ptáků, plazů a drobných savců jako veterinární lékař a odborný asistent. Jsem autorem nebo spoluautorem publikací týkající se problematiky medicíny exotických zvířat. V současné době působím na soukromé klinice jako veterinární lékař pro psy, kočky a exotická zvířata. Moji oblíbenou problematikou je výživa malých zvířat a prevence poruch chování a zlozvyků.
Zaměřuje se na:
  • Exotická zvířata
  • Malá zvířata
  • Výživa
  • Prevence

Články autora

MVDr. Tomáš Posekaný
Jsem veterinární lékař, vystudoval jsem VFU Brno a nyní se aktivně věnuji ortopedii a chirurgii, která mě velmi baví. V tlappce vedu tým lékařů a snažím se posouvat standardy v oblasti virtuální veterinární péče.
MVDr. Alena Kousalová
Jsem veterinární lékařka, vystudovala jsem VFU Brno a promovala jsem v r. 2003. Pracovala jsem vždy v praxi pro malá zvířata. Posledních 10 let ve své vlastní ordinaci. Mým oblíbeným oborem v rámci veterinární medicíny jsou poruchy chování zvířat - jejich prevence i řešení.
MVDr. Terézia Přikrylová
Jsem veterinární lékařka, vystudovala jsem Univerzitu veterinárního lékařství a farmacie v Košicích,  promovala jsem v r. 2017. Zaměřuji se hlavně na interní medicínu psů a koček a také na anestezii.

Další veterináři