MVDr. Petra Křížová

Jsem veterinární lékařka, vystudovala jsem VFU Brno v roce 2018. Po promoci jsem začala pracovat při univerzitní Klinice chorob ptáků, plazů a drobných savců, kde jsem se podílela na klinické praxi i na výuce studentů. Během té doby jsem se účastnila českých i zahraničních konferencí a stala se autorkou a spoluautorkou některých odborných článku. Aktuálně působím v soukromé ordinaci v Praze, kde se zabývám interní medicínou psů, koček a exotických zvířat.
Zaměřuje se na:
  • Malá zvířata a exotická zvířata

Články autora

No items found.
MVDr. Tomáš Posekaný
Jsem veterinární lékař, vystudoval jsem VFU Brno a nyní se aktivně věnuji ortopedii a chirurgii, která mě velmi baví. V tlappce vedu tým lékařů a snažím se posouvat standardy v oblasti virtuální veterinární péče.
MVDr. Alena Kousalová
Jsem veterinární lékařka, vystudovala jsem VFU Brno a promovala jsem v r. 2003. Pracovala jsem vždy v praxi pro malá zvířata. Posledních 10 let ve své vlastní ordinaci. Mým oblíbeným oborem v rámci veterinární medicíny jsou poruchy chování zvířat - jejich prevence i řešení.
MVDr. Terézia Přikrylová
Jsem veterinární lékařka, vystudovala jsem Univerzitu veterinárního lékařství a farmacie v Košicích,  promovala jsem v r. 2017. Zaměřuji se hlavně na interní medicínu psů a koček a také na anestezii.

Další veterináři